Vítejte na stránkách společnosti MMAGRIX

vašeho partnera pro prodej a servis zemědělské techniky, lesnické techniky a komunální techniky

Massey Ferguson, Kuhn, Merlo, Wielton a Sgariboldi

 MFX700S Range shot2 FR 0917 9290 2C 141137
Press 060917 mfideal 136188

 

Krmné vozy Sgariboldi přímo od dovozce.

Nosným programem firmy je prodej a servis strojů značky MASSEY FERGUSON. Dovozcem do ČR je společnost Austrodiesel. Značka patří do amerického koncernu AGCO. V našem portfoliu najdete traktory, sklízecí mlátičky, techniku na zpracování půdy, pícninářskou techniku a další. Sortiment nabízených strojů se postupně rozšířil o výrobky francouzské firmy KUHN, manipulátory MERLO, dánské firmy DAL-BO, německé firmy SCHÄFFER; švédské společnosti Överum,  či české firmy SMS Rokycany a tak dále. Spolupráce s těmito firmami zajistila komplexní nabídku strojů vhodných pro agregaci s prodávanými traktory MASSEY FERGUSON. Dodáváme i špičkovou dopravní techniku Wielton.

V roce 2005 jsme se stali výhradními dovozci a autorizovaným zástupcem výrobce krmných vozů - italské firmy SGARIBOLDI. Krmné míchací vozy SGARIBOLDI nabízíme pro všechny typy farem.

 

DSC 0134 corretta 

Důležitou součástí obchodní činnosti je prodej spotřebních dílů nejen na stroje dodávané firmou, ale na většinu typů strojů pracujících v našem zemědělství.

Neodmyslitelnou součástí prodeje náhradních dílů je také nabídka olejů a mazadel firem Massey Ferguson, Total a Valvoline.

Aby nabídka byla úplná, firma nabízí i služby v oblasti financování tak, aby nabízený sortiment byl dostupný všem zemědělcům.

Zajímavá je jistě také nabídka komunální a zahradní techniky KIOTI, VARI, VARES a V-Garden.