PŘÍVĚSY BERNABEI

Vlek Bernabei do komunálu
Vlek Bernabei do komunáluPřívěsný podvalník Vlek Bernabei


KLÍČOVÉ VLASTNOSTI NÁVĚSŮ BERNABEI

CELKOVÁ HMOTNOST

BOHATĚ DIMENZOVANÁ NOSNOST LOŽNÁ PLOCHA MŮŽE BÝT
6.000 [kg]   4.300 [kg] SKLOPNÁ
nebo RÁM A TOČNA ŠIROKÁ PALETA
20.000 [kg]   14.300 [kg] PŘÍSLUŠENSTVÍ

 MODELY NÁVĚSŮ BERNABEI

ŘADACelková hmotnostNosnost Ložná plocha 
RALLA 2 6.000 kg 3.800 kg  450x220x60 až 180 - 500x210x200
RALLA 3 20.000 kg 14.300 kg 975x255 

 

VLASTNOSTI PODVALNÍKŮ BERNABEI

Pozn. : Rozklikněte prosím vlastnost, která Vás zajímá. Na tuto tabulku se vrátíte pomocí tlačítka "zpět" v okně Vašeho prohlížeče.
PODVOZKY PROVEDENÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ EXTRA

PODVOZKY

Podvozky návěsů a přívěsů na balíky BERNABEI jsou řešeny poněkud jinak než je tomu u většiny výrobců, Snahou je totiž dodat multifunkční zařízení, které nebude určeno pouze na jednu činnost, ale přitom si zachová všechny pozitivní vlastnosti speciálu. Podvozky jsou sestaveny z robustních náprav. Nápravy mohou být řešeny jako jednoduché pevné, odpružené, řízené v závleku. Ke strojům je možné dodat i samovyrovnávací odpružený podvozek.

 

PROVEDENÍ 

Řešení ložné plochy vychází z požadavků zákazníka. Lze dodat i nájezdy, bočnice, klanice atd. Nebude pro Vás tedy problém kromě balíků nakládat a převážet ani velmi těžké stroje, zařízení a materiály. Naše podvozky se při naložení zaručeně nerozlomí ! 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Podvalník je možné osadit celou řadou příslušenství. Jsou to nájezdové rampy, schránky na nářadí, nádoby na vodu a čistící prostředky, bočnicemi pro transport dřeva, bočnicemi na balíky nebo klanicemi na palivové dřevo. Samozřejmostí jsou robustní kotvící prvky, umožňující přepravu například pásových traktorů, nářadí, nebo bagrů !

EXTRA

Přívěsy Bernabei jsou vyráběny s ohledem maximálního uspokojení požadavků trhu. Lze je tedy vybavit kromě jiného i nakladačem, rampami atd. Provedení plochy může být z hardoxu, nerezu, umíme i přizpůsobit design vozu Vašim požadavkům a Vaší technice !

 

 

Pro více informací nás kontaktujte

Vaše jméno a příjmení 
Předmět dotazu 
Váš e-mail 
Vaše telefonní číslo 
Vaše zpráva (dotaz) 
    

FacebookGoogle+YouTube